Zdravotní poradenství v řešení chronických zánětů

Výživa je velmi důležitou součástí tělesné i duševní rovnováhy. Spousty problémů uvnitř našeho těla je způsobeno nevhodnou stravou nebo nedostatkem základních živin a mikronutrientů. Poměrně velké procento lidí se potýká s vnitřními chronickými záněty, kde je jednou z hlavních příčin nerovnováha mezi esenciálními omega 3 a omega 6 mastnými kyselinami v našem těle.

Pokud řešíte chronické zdravotní problémy, sníženou imunitu, hormonální nerovnováhu, častou nemocnost, alergie, astma, řešíte neplodnost nebo jiné dlouhodobé či závažnější problémy a nebo sportujete a dbáte na prevenci a chcete se udržet dlouhodobě v kondici a zdraví, můžeme otestovat Váš zdravotní stav a na základě výsledků krevních testů navrhnout vhodnou výživu a suplementaci. Díky BalanceTest můžete zjistit, jestli je váš poměr kyselin Omega 6 a Omega 3 v rovnováze.

BalanceTest provádíme jednoduchou metodou odběru suché kapky krve, který odesíláme ke zpracování a vyhodnocení do odborných nezávislých laboratoři VITAS v Norsku

Pomocí testu můžeme odhalit informace o rovnováze a poměru mezi omega-6 a omega-3 esenciálními mastnými kyselinami v krvi., tj. skrytém chronické zánětu ve vašem těle. Z výsledků lze vyčíst také omega-3 index nebo propustnost buněčné membrány, která poukazuje na to, jak jsou vaše buňky schopné přijímat živiny nebo odvádět odpadní látky a hodnoty všech 11 mastných kyselin v těle.

Spolupracujeme se švédskou firmou Zinzino, která má unikátní koncept komplexní farmakonutrice a systémového řešení chronických zánětů v návaznosti na krevní testy.

Objednání na test a konzultaci:

Petra Štíchová, tel.: 732750099 nebo emailem petra.stichova@email.cz

Cena Balancetestu v návazné terapii 1500Kč