Tajemství síly esenciálních olejů v ženském zdraví s Young Living

xr:d:DAGBbXjFfi0:8,j:127650481477626031,t:24040407

Objevte fascinující cestu vnitřní transformace, osobního růstu a prohloubení poznání sebe sama tím nejjednodušším způsobem – skrze nejčistší esence naší planety, kterou vás provede vzácný host aromaterapeut Jana Hanušová.

“Zvu vás, abyste se se mnou ponořili do moudrosti esenciálních olejů a zažili jejich smyslnou sílu, která umožňuje každému z nás, zbavit se okovů, jež nás svazují, propustit minulost, vyvážit své emoce a osvobodit svého ducha.”
Jana

Janu přivedla její nemoc, nelehký osud a hledání nástrojů, které by podpořily její vlastní cestu ke zdraví, harmonii a sebepoznání k esenciálním olejům Young Living. Jejich účinky ji fascinovalo natolik, že se ponořila hluboko do tajů aromaterapie na prestižní americké škole Aromahead Institute. Dnes sdílí své znalosti a několikaleté zkušenosti s ostatními a učí je, jak jednoduše a efektivně využít sílu těchto esencí, aby žili život v pohodě, hojnosti a se zdravým vztahem k sobě sama.

Říká:
“Pevně věřím, že každý člověk má svůj vlastní vnitřní zdroj síly a moudrosti a může si vytvořit takový život, jaký si přeje žít. Esenciální oleje Young Living jsou pro mne návratem k sobě, ke svému zdroji, ke svému pravému já. Návratem domů. A tady teprve vše začíná…”

Jana s námi bude sdílet svůj příběh, zkušenosti a znalosti.
Objevíte v čem spočívá tak ohromná síla esenciálních olejů Young Living měnit život.
Dozvíte se fascinující informace jak působí na tělo, mysl a duši.
Zažijete účinky několika konkrétních esencí, kterými vás provede.
Uvolníte se skrze hlubokou relaxaci nervového systému.

Kdy: 25. 10. 2024 od 18:00 do 20:00
Cena: 400,-
Rezervace místa platbou na účet 416500500/0300
Do poznámky napište svůj e-mail.