Kraniosakrální osteopatie - terapie

Kraniosakrální terapie je jemná manuální terapie pro klienta velmi příjemná založená na naslouchání našim tkáním. Uvolňuje a osvobozuje životní sílu, oživuje její tok a rytmus a tím nastartovává samoléčebné procesy v organismu na rovině fyzické, emoční i mentální. Přináší příjemnou a tolik potřebnou relaxaci, pocit hlubšího a snadnějšího dýchání, zbavuje pocitu tíhy a navrací klienta zpátky ke komunikaci s vlastním tělem a jeho schopností sebeuzdravování.

Využívá vlastnosti centrální nervové soustavy, malých pohybů v kostech, mezi kostmi a v lebečních švech. Odstraňuje napětí vzniklá různými traumaty lebky (poporodní traumata, úrazy hlavy atd.) a tím ovlivňuje funkci hlavových nervů, mozkových cév i mozkových žláz.

Kraniosakrální terapie je přístupem komplexním, tělesným i energetickým.

Indikace k terapii:

bolesti hlavy, migrény, záněty dutin, hormonální poruchy, problémy s otěhotněním, v těhotenství - příprava na porod, zpracování poporodního traumatu, podpora léčby závislostí, celkové posílení imunity, psychické a fyzické napětí, stres, únava, nespavost, úzkost, strach, emoční labilita, deprese


Kontakt: Petra Štíchová

tel: +420 732 750 099

e-mail: petra.stichova@email.cz

www.hormonjoga.cz