Výživa

Tělo v rovnováze díky kvalitní výživě

Výživa je velmi důležitou součástí tělesné i duševní rovnováhy. Spousty problémů uvnitř našeho těla je způsobeno nevhodnou stravou nebo nedostatkem základních živin a mikronutrientů. Poměrně velké procento lidí se potýká s vnitřními chronickými záněty, kde je jednou z hlavních příčin nerovnováha mezi esenciálními omega 3 a omega 6 mastnými kyselinami v našem těle.

Pokud řešíte chronické zdravotní problémy, sníženou imunitu, hormonální nerovnováhu, častou nemocnost, alergie, astma, řešíte neplodnost nebo jiné dlouhodobé či závažnější problémy a nebo sportujete a dbáte na prevenci a chcete se udržet dlouhodobě v kondici a zdraví, můžeme otestovat Váš zdravotní stav a na základě výsledků krevních testů navrhnout vhodnou výživu a suplementaci. Díky BalanceTest můžete zjistit, jestli je váš poměr kyselin Omega 6 a Omega 3 v rovnováze.

BalanceTest provádíme jednoduchou metodou odběru suché kapky krve, který odesíláme ke zpracování a vyhodnocení do odborných nezávislých laboratoři VITAS v Norsku

Pomocí testu můžeme odhalit informace o rovnováze a poměru mezi omega-6 a omega-3 esenciálními mastnými kyselinami v krvi., tj. skrytém chronické zánětu ve vašem těle. Z výsledků lze vyčíst také omega-3 index, propustnost buněčné membrány, která poukazuje na to, jak jsou Vaše buňky schopné přijímat živiny nebo odvádět odpadní látky a hodnoty všech 11 mastných kyselin v těle.

Spolupracujeme se švédskou firmou Zinzino, která má unikátní koncept komplexní farmakonutrice a systémového řešení chronických zánětů v návaznosti na krevní testy.

Objednání na test a konzultaci:

Petra Štíchová, tel.: 732750099 nebo emailem petra.stichova@email.cz

Cena Balancetestu v návazné terapii 1500Kč

Zdravotní protokol

Na základě dlouhodobého výzkumu a studie společnost Zinzino vytvořila zdravotní protokol, který využívá jednoduchých nutričních nástrojů pro

  • vyrovnání hladiny Omega 6 a 3 v našem těle (Balance oil)
  • doplnění všech potřebných živin včetně polyfenolů, betaglukanů a vitamínů (X-tend)
  • zajištění dostatečného přísunu probiotické vlákniny pro růst dobrých bakterií v tračníku a střevech, což má velmi příznivý vliv na naše zdraví (Zinobiotic)

Pravidelnou konzumací Balančního oleje s polyfenoly se prokazatelně obnoví membrány všech buněk v těle a zastaví se tak zánětlivé procesy, které v nich probíhají. Balanční olej s polyfenoly vám pomůže upravit poměr Omega 6 a omega 3 mastných kyselin na optimální úroveň 3.1 a vrátit tělo do ideální rovnováhy vnitřního prostředí tak, aby v něm nevznikaly záněty.

Další důležitou součástí je dostatečný přísun pětidruhové prebiotické vlákniny pro růst přátelských bakterií v tračníku a střevech, což má velmi příznivý vliv na naše zdraví (Zinobiotic)

Následným doplněním všech potřebných živin včetně polyfenolů, betaglukanů a vitamínů v přírodní formě tělo vyladíme pro každodenní dobré fungování (X-tend)

Balanční olej je nejkvalitnější potravinový doplněk zajišťující rovnováhu polyfenolů a omega 3 mastných kyselin. Je také bohatým zdrojem vitamínu D3. Vybírat můžete z 5 příchutí i dalších možných variant pro lidi, kteří špatně tráví tuky i vegany, více info jak ho získat za nejlepší cenu na konzultaci.

Pravidelně pořádáme vzdělávací přednášky k tématu chronického zánětu viz. Akce