Ceník pilates - na podložce i Pilates strojích 

Skupinové lekce na podložce ve velkém sále

190,- Kč/1 lekce

Skupinové lekce s využitím strojů v malém sále

320,- Kč/ 1 lekce

V malém sále máme nově k dispozici hned dva originální Pilates Reformery s věží, Stability Chair, Arc barrel a nově i tři MOTRy, novinku ve světě Pilates. Tato výjimečná pomůcka rozvíjí principy Pilates při balančním cvičení i ve funkčním tréninku. V osmi základních pozicích se můžete zaměřit na posilování libovolných částí těla, na koordinaci, horizontální i vertikální rovnováhu, kardio trénink nebo na zvýšení flexibility. MOTR najde své uplatnění u všech klientů, od seniorů po profesionální sportovce. Skupinová lekce je pro tři cvičící, tedy intenzivní trénink pod dohledem je zaručen. Připojte se k vypsané skupině nebo vytvořte novou se svými přáteli, kolegy nebo rodinou.

Malá skupinka na strojích je určena pro 4 lidi. 

Individuální lekce Pilates na V2Max Reformeru a Stability Chair

Úvodní lekce

680,-/580,- Kč/1 lekce

Jednorázová lekce

900,-/800,- Kč/1 lekce

Balíček 10 lekcí

850,-/750,- Kč/1 lekce

Balíček 20 lekcí

790,-/690,- Kč/1 lekce

Balíček 30 lekcí

740,-/640,- Kč/1 lekce

Zvýhodněná cena se týká klienta cvičícího i ve skupině při pravidelné docházce 2 krát týdně. Soukromá lekce umožňuje dotekové korekce a individuální přístup instruktora. Každá lekce a celkový program je upraven na míru jedince. Doporučujeme úplným začátečníkům, komukoliv se zraněním nebo při zdravotních potížích (těhotenství, po porodu, skolióza, inkontinence,...) a těm, kteří hledají intenzivní lekce (pro zlepšení se ve specifických sportech).

Semiprivátní lekce - trénink pro dva na Pilates strojích a MOTRu

Jednorázová lekce

540,-/490,- Kč/1 lekce

Balíček 10 lekcí 

480,-/440,- Kč/1 lekce

Instruktor se věnuje dvěma cvičícím zároveň. Každý dostává individuální pokyny, fyzické korekce a program vytvořený pro jeho korekce. Tyto lekce jsou ekonomicky přijatelnější cestou, jak získat osobní trénink. Je příjemné cvičit s kamarádem, kolegyní nebo partnerem a navzájem si dodávat motivaci.

1 lekce trvá 55 minut.

Platnost balíčku je jeden rok.

Zrušení individuální a semiprivátní lekce prosíme nejpozději 6 hodin před začátkem lekce (při nedostavení se na lekci je vám účtovaná plná částka).